background img
06.11.2017
669 Zobrazení
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem BLOG: Taky nesnášíte vánoční nakupování?
3 1

BLOG: Taky nesnášíte vánoční nakupování?

Nemám rád to vánoční šílenství v obchodech,

kdy lidé mezi regály pobíhají jak stádo dobytka a neustále se ve všem přehrabují jak bezdomovci v popelnicích. Všude samé slevy, co se pořád mění jak nálady nervózní ženy a na všechno se stojí fronty, jak na banány za komoušů. Tohle mě prostě nebaví.

Dárky proto pořizuji na internetu,

kde nakupování, placení a všechno ostatní je rychlé, jak nemluvně po prvním kari, teda pokud zrovna nenarazím na e-shop, co padá jak chlapi při pohledu na výstřih Megan Fox. Stejně jako v kamenných obchodech, tak i v e-shopech je před Vánoci slev jak nasráno a člověk je z toho všeho akorát zmatený jak Goro před Tokiem. Většinou před Vánoci nakupuji knihy a když procházím nabídky v e-shopech, připadám si nerozhodnej jak levnej kompas. Tolik skvělých knížek je na trhu a jaké mám sakra koupit? Nakonec vždycky nějaké vyberu a nervózní jak kamzík na rovince očekávám, jak se budou dárky líbit.

Někdy mi balík přiveze jeden kurýr,

co nadává jak špaček a je fakt příjemnej, jak drobky ve spacáku. Proklíná Vánoce, proklíná lidi, co furt objednávaj, proklíná mě, že se ven k autu šourám jak důchodce na přechodu. Prý už dávno měl být někde jinde. Vrazí mi balík do náruče a loučí se se mnou slovy: “Kdy už tyhle posraný Vánoce skončí?” Asi mu do příště koupím takový ten čokoládový kalendář, ať se konečně dočká.